مراکز اقامتی
پارکینگ غیر مسقف
سرویس بهداشتی مشترک
سیستم گرمایشی و سرمایشی
پرسنل مسلط به زبان انگلیسی
حمام اشتراکی
رستوران
حمل و نقل
راهنمای تور
اینترنت
درباره اقامتگاه

اقامتگاه بوم گردی خانه جواهری در بوئین میاندشت و غرب استان اصفهان واقع شده است. این شهرستان جزء خنک‌ ترین شهرهای استان اصفهان می باشد که دارای اقوام و مذاهب مختلفی است که کنار یکدیگر به زندگی مشغول هستند.

این اقامتگاه دارای قدمت ۱۰۰ ساله است که به دوران قاجار برمی گردد و پس از طی مدتی برای مرمت و بازسازی به سبک پهلوی و گرجی مورد استفاده و بهره برداری گردشگران و طبیعت گردان قرار گرفته است.
بوم گردی خانه جواهری دارای مساحت ۵۰۰ متر مربع و زیر بنای ۳۵۰ متر مربعی است و شامل ۵ باب اتاق با معماری و چیدمان سنتی می باشد که سقف آنها از چوب و نی ساخته شده است همچنین در مجموع ظرفیت اسکان و پذیرایی همزمان از ۲۶ گردشگر در این اقامتگاه فراهم شده است.

فضای موجود در این اقامتگاه به شیوه ی روستایی بوده و حس زندگی در گذشته های دور در خانه ای ساده و سنتی را به گردشگران القا می کند. ابزار های عتیقه ی موجود در اقامتگاه نمادی منحصر به فرد گویای قدمت فضا و این خانه روستایی است. همچنین حیاط این بوم گردی و تخت های چوبی دور تا دور آن فضایی دلچسب برای استراحت گردشگران فراهم کرده است.

از جمله امکانات ارائه شده در بوم گردی خانه جواهری برای رفاه و آسایش بیشتر گردشگران، می توان به اینترنت، پارکینگ غیرمسقف، سرویس گرمایشی و سرمایشی و پرسنل مسلط به زبان انگلیسی برای ارتباط بهتر با گردشگران خارجی اشاره کرد.

همچنین از جمله غذاهای اورگانیک و محلی این منطقه که امکان سفارش و سرو آن در این اقامتگاه فراهم شده است، می توان بریان ( بریونی )، کاله جوش، حلیم بادمجان، کشک بادمجان، قیمه ریزه نخودچی، خوراک سر گنجشکی (کله گنجشکی)،  پلو ماش و قمری،  کوفته شوید باقالی، یخمه ترش، تاس کباب اصفهانی، کباب مشتی یا کباب زردک اصفهان، شله بریون زیره اصفهانی، به پلو اصفهانی را نام برد.

لازم به ذکر است این منطقه در تمامی ایام سال دارای آب و هوای خنک و مناسب برای گردش و گشت و گذار در طبیعت زیبای آن می باشد همچنین دارای شمار زیادی جاذبه گردشگری و دیدنی است که گردشگران می توانند از طریق هماهنگی با راهنمای تور این اقامتگاه از این جاذبه ها دیدن نمایند.